Про нас


   Не зважаючи на жорстку конкуренцію наш заклад можна впевнено назвати популярним, а якщо бути більш точним – народним ! В чому секрет? Відповідь проста – Ми любимо своїх Гостей! Взявши собі це за правило від самого початку, намагаємося працювати так і до тепер. Непоганий пріоритет , чи не так ? 

   Чим потішимо : надзвичайно смачні та вишукані страви європейської та японської кухні, приготовані дбайливими руками наших кухарів не залишать Вас байдужими. Абсолютно всі продукти, з яких ми готуємо є оригінальними та якісними – лише так можливо приготувати страву, яка буде корисною, смачною та оригінальною. Ми, як ніхто це знаємо, тому й працюємо для того, аби наші Гості завжди розраховували лише на найкраще!

   У Вас маленькі дітки? – дуже добре! Для наших найменших Гостей є дитячий куточок з веселими мультиками, різноманітними іграшками та іншими забавками.

В закладі дві абсолютно різнопланові зали

Загальна кількість посадкових місць : 150

   Періодично влаштовуємо запальні вечірки для своїх Гостей, багато з яких вже стало нашими друзями!І це найбільше наше досягнення !Навіть найвибагливіший знайде для себе щось своє.

   Постійно вводимо новинки в меню, враховуючи Ваші побажання - бажаєте улюблену Вами страву – вона вже у Вас на столі! 

   Команда “Базилік” – це усміхнені й працьовиті люди, для яких Ваш затишок і комфорт – єдиний пріоритет! Тож чекаємо на Вас – відчуйте й Ви як ми любимо своїх Гостей!